www.cvonline.hu

Asszisztens

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Egészségügyi központ kínai gyógymódokhoz keres

Asszisztenst

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások:

  • képesítés nem szükséges
  • megbízhatóság
  • szervező készség
  • jó kommunikációs készség
  • érettségi szükséges
  • angol nyelvtudás előny, de nem szükséges

Feladatok:

  • közvetlen kapcsolat a betegekkel, páciensekkel
  • időpontok koordinálása
  • számítógép kezelése

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés fényképes önéletrajzokkal az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest