www.cvonline.hu

Asszisztens

Prohuman

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1047126

Multinacionális pénzügyi területen jelen lévő partnercégünk számára keresünk kollegát az alábbi pozícióba

asszisztens

Feladatok:

  • Kollégák adminisztrációjának teljes körű ellátása, rendszeres kapcsolattartás, munkájuk segítése
  • új információk (cím, telefonszám,rögzítése a rendszerben a megfelelő helyre
  • Ügyek koordinálása, változások rögzítése, napi beérkező e-mail-ok naprakész kezelése, információk közvetítése a kollegák felé
  • Tanulmányok begyűjtése és naprakész feldolgozása, összekészítése
  • A vezető munkájának adminisztratív támogatása és egyéb eseti jelleggel felmerülő feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Min. középfokú iskolai végzettség
  • MNB (PSZÁF) vizsga megléte/megszerzése 3 hónap alatt
  • Pontosság, precizitás
  • Proaktív, terhelhető személyiség
  • Adminisztratív területen szerzett, min. 1-2 éves tapasztalat
  • Nyitottság új ismeretek befogadására

Előny:

  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Gyors gépírás, tízujjas gépelés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8 órában

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér, multinacionális, innovatív munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag (fix alapbér + Cafeteria + bónusz)
  • Fiatalos csapat

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő pályázókat tudjuk értesíteni.