www.cvonline.hu

Asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1043613

Multinacionális pénzügyi szektorban jelen lévő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A kollégák adminisztratív támogatása,
  • Új információk (cím, telefonszám) rögzítése a rendszerben a megfelelő helyre
  • Aminisztratív ügyek koordinálása, változások rögzítése, napi beérkező e-mail-ek naprakész kezelése
  • Tanulmányok begyűjtése és naprakész feldolgozása, összekészítése
  • A vezető munkájának adminisztratív támogatása és egyéb eseti jelleggel felmerülő feladatok elvégzése

Elvárások:
  • Min. középfokú iskolai végzettség
  • MNB (PSZÁF) vizsga megléte/megszerzése 3 hónap alatt
  • Pontosság, precizitás
  • Proaktív, terhelhető személyiség
  • Adminisztratív területen szerzett, min. 1-2 éves tapasztalat
  • Nyitottság új ismeretek befogadására

Juttatások:
  • Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér, multinacionális, innovatív munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag (fix alapbér + Cafeteria + bónusz)
  • Fiatalos csapat

Előnyök:
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Gyors, tízujjas gépelés

  • Amennyiben megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest