www.cvonline.hu

Asszisztens

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1007791
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

 Multinacionális Megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Asszisztens

Feladatok:

  • EKI csere lebonyolítása
  • Adatszolgáltatási riportok készítése (GYSE és gyógyszer beszállító partnerek részére),
  • Elszámoló riportok készítése patikai akciókról
  • Szállítókkal kötött szerződések (szállítási, patikai akciós, adatszolgáltatási, egyéb logisztika) adminisztrálása, koordinálása
  • Nagyker és egyéb vevők szerződéseinek adminisztrálása
  • Szállítók részére történő kiszámlázások adminisztrálása és kiszámláztatás indítása  a pénzügy felé
  • Közeli lejáratú termékekből akciós javaslat összeállítás
  • hiánycikk lista összeállítása és koordinálása készletgazdákkal
  • Irodaszer rendelés
  • Új termékek listázásához kapcsolódó előkészítő munka
  • SOX kontroll feladatok: cikktörzs adatok változtatásainak ellenőrzése, jóváhagyása

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, excel  program erős, magabiztos használata,
  • jó kommunikációs és probléma megoldó képesség, hatékony stresszkezelés
  • angol középfokú nyelvismeret (szóban és írásban),
  • határozott személyiség, nyitottság
  • szorgalmas munkavégzés

Előny:

  • gyógyszeripari tapasztalat, vagy gyógyászati segédeszközök piacának ismerete,
  • beszerzési, vagy készletgazdálkodási területen szerzett tapasztalat előny,
  • közgazdász, vagy logisztikai területen szerzett diploma előny
  • Azonnali munkába állás

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes bérezés,
  • Béren kívüli juttatási csomag,
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Gödöllő

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya