www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 459 napja lejárt

Asszisztens

Olyan asszisztens munkatársat keresünk, aki

  • Szereti, ha sokféle feladata van, és információs központként is működik.
  • Szeret ügy intézni, szervezni, és folyamatokat lebonyolítani.
  • Szeret gondoskodni az ügyfelekről és a munkatársakról.

Olyan munkatársat keresünk, amilyenek mi magunk vagyunk

  • Jó szándékúak, megoldás centrikusak, kreatívak.
  • Talpraesettek, nyitottak, felelősség vállalók.
  • Képesek vagyunk több párhuzamosan futó folyamatot kézben tartani.
  • Szeretjük használni az agyunkat és látni a dolgok lényegét, összefüggéseit.
  • Hiszünk abban, hogy jobbá tehetjük mások és a saját életünket.

Amit adni tudunk:  egy hosszú távú, stabil, emberközpontú budapesti munkahely és  teljes munkaidős alkalmazotti viszony normális fizetéssel és januári munkakezdéssel.

Főbb feladatok:

  • az ügyvezető és a munkatársak munkájának támogatása,
  • ügyfelek kiszolgálása, segítése,
  • az iroda rendben tartása
  • időszakos munkák összefogása és a lebonyolítás koordinálása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és jó konfliktuskezelési képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Rugalmasság a többrétű feladatok végzésében
Előny:
  • egészséges életmód
  • reformtáplálkozás ismerete és szeretete
  • bármilyen világjobbító projektben való eddigi részt vétel
  • angol nyelvtudás
Ha úgy érzi, hogy személyesen Önnek, Önről írtuk a hirdetést, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét (nettó bérigény megjelöléssel).
Amennyiben nagy mennyiségű pályázat érkezik be előre is elnézést kérünk, hogy kapacitási okokból csak azokra tudunk válaszolni, akiket első körben kiválasztunk. Köszönjük a megértést. Sok sikert és áldott békés  ünnepeket kívánunk!
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő