www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 464 napja lejárt

Az IKR Agár Kft. Demecser Területi Központjába

asszisztens

munkakör betöltésére munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Elvárásaink:

  • középfokú v. felsőfokú iskolai végzettség,
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • precizitás, megbízhatóság, nagy munkabírás,
  • önálló munkavégzés és motiváltság,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • fogyasztóvédelmi referens végzettség és számviteli gyakorlat előny.

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal postai úton 2015. december 18.-ig, emailban 2015. december 20.-ig az IKR Agrár Kft. 4516 Demecser, Várhegy tanya vagy a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.