www.cvonline.hu

Asszisztens - WD019454

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.07.14.
Hirdetés azonosító: 1057295
lejárt

Flex állások

Flex is a leading sketch-to-scale™ solutions company that designs and builds intelligent products for a connected world. With more than 200,000 professionals across 30 countries and a promise to help make the world Live Smarter™, the company provides innovative design, engineering, manufacturing, real-time supply chain insight and logistics services to companies of all sizes in various industries and end-markets. For more information please visit our careers page at www.flextronics.com.

     * Industry: Electrical / Electronic Manufacturing

     * Type: Public Company

     * NASDAQ: FLEX

     * Headquarters: 2 Changi South Lane, Singapore, 486123

     * Company Size: 10,001+ employees

     * Website: www.flextronics.com

Job Description

A Flextronics International Kft. Zalaegerszegre keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Asszisztens

Főbb tevékenységek:

     * Vevői Központ „Customer Center”-hez kapcsolódó feladatok ellátása: reggel 07:30 órára munkába érkezés, bekészítés a vendégek részére, frissítők szervezése (pénzfelvétel, rendelés leadása, bevásároltatás, pénzügyi elszámolás).

     * Customer Center-ben a tárgyalók napi rendbentartása.

     * Vevői látogatások ebédeltetéseinek leszervezése (igény felmérés, beszállító cég informálása, heti elszámolás ellenőrzése, majd megrendelő indítása róla)

     * Napi működés biztosítása Site szinten (megfelelő információáramlás elősegítése, Â irodai és egyéb eszközök rendelése, készletek ellenőrzése)

     * A tárgyaló termek foglalásának koordinálása, heti ellenőrzése a benne található eszközök állapotáról – amennyiben szükséges, értesítés az IT illetve az Üzemeltetési osztály felé.

     * Belső és külső kommunikációs csatornák működtetésében való aktív részvétel, a vállalat belső kommunikációs felületeinek felügyelete, biztosítva a Flex mindenkor hatályos központi elvárásainak (vállalati politikák, plakátok, logók) való megfelelést.

     * Vállalati rendezvények, CSER programok megszervezésben és lebonyolításában való aktív részvétel.

     * Együttműködés a társosztályokkal.

     * Esetenként kolléganő helyettesítése

Elvárások:

     * Legalább középfokú végzettség

     * Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny

     * Precíz, pontos munkavégzés

Job Category

Operations

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Zalaegerszeg