www.cvonline.hu

Asszisztens, ügyintéző

  • A hirdetés 682 napja lejárt

Feladatok:

  • A igazgató napi  munkájának segítése
  • Általános adminisztratív és szervezési feladatok ellátása (telefonok fogadása, faxok kezelése, árajánlatok, megrendelők, e-mailek stb.)
  • Napi munkamenet támogatásához szükséges teljes körű ügyintézés, posta, bank
  • Irodaszerek beszerzése megfelelő készlet biztosítása
  • Levelezések lebonyolítása és dokumentálása
  • Szolgáltatási feladatokhoz kapcsolódó teljes körű ügyintézés
  • Megrendelés felvétele
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Számlázás
  • Készletkezelés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógép felhasználás
  • Magabiztos önálló munkavégzés
  • Irodai munkában szerzett több éves tapasztalat
  • Jogosítvány

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kulturált munkakörnyezet, komplex irodai háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Céges mobil
  • Ügyintézéshez gépjármű

Munkarend:

  • 8 órás munkarend

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

A tárgy mezőben az asszisztens szó szerepeljen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő