www.cvonline.hu

ASSZISZTENS / TITKÁR(NŐ)

  • A hirdetés 514 napja lejárt

Közép- és Kelet-Európára szakosodott nemzetközi ügyvédi iroda

munkatársat keres fiatalos, lendületes csapatába.

A munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • közreműködés az ügyvédek napi időbeosztásának koordinációjában
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, egyéb partnerekkel, beszállítókkal
  • dokumentumkezelés
  • jogi információs nyilvántartások készítése, karbantartása
  • recepciós, titkársági és egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • magabiztos angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • gépírástudás
  • kiváló kommunikációs és szervező készség
  • gyors és precíz munkavégzés
  • határozott, megnyerő megjelenés

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • modern, rendezett munkakörnyezet
  • sokszínű feladatkör

Várjuk fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét, valamint fényképes magyar és idegen nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol