www.cvonline.hu

Asszisztens (teljes munkaidőben)

  • A hirdetés 406 napja lejárt

A CSL Plasma egyike a világ azon vezető plazmagyűjtő vállalatainak, amely teljes mértékben elkötelezett a kiválóság és az innováció mellett. Munkánkkal betegek tízezreinek segítünk, hogy ritka és súlyos betegségük kezelése révén újra egészséges életet élhessenek. Mi, akik a CSL-nél dolgozunk, nap mint nap annak tudatában tevékenykedünk, hogy elkötelezettségünkkel életeket menthetünk, és munkánkkal javíthatjuk a betegek életminőségét.

Miskolcon működő Plazmaferezis Központunkba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Asszisztens
(teljes munkaidőben)

A munkakört betöltő feladata:

  • Szakszerűen tájékoztatja a donációra jelentkezőket és a plazmadonorokat, a plazmalevétel előkészítéseként elvégzi a donorazonosítást.
  • Gondoskodik a plazmaferezishez tartozó folyamatok szakszerű végrehajtásáért és felügyeletéért, beleértve a vénapunkciót és a donorok esetleges reakcióinak kezelését.
  • Gondoskodik a plazma szabvány szerinti kezeléséről, a lefagyasztási folyamatról és a szabályszerű tárolásról, a helyes címkézés ellenőrzéséről, laborminták rendelkezésre állásáról és a plazmadonáció dokumentálásáról.

Elvárt végzettségek, tapasztalatok:

  • Befejezett egészségügyi szak-alkalmazotti, egészséggondozói vagy betegápolói végzettség;
  • Hematológiai és transzfúziológiai szakasszisztens végzettség (OKJ 55 725 06);
  • Plazmaferezis- vagy vérellátóban , valamint vénapunkcióval kapcsolatban szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Szakdolgozói kamarai tagság, érvényes működési kártya;
  • 1 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Angol vagy német nyelvtudás előny.

Szükséges készségek és kompetenciák:

  • Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs készség;
  • Csapatszellem és rugalmasság;
  • Kezdeményezőkészség és elkötelezett munkavégzés;
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség;
  • Minőségtudatosság;
  • Rendszeretet, gondosság;
  • Jó konfliktuskezelő képesség.

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Szeretne a CSL Plasma magyarországi csapatának tagja lenni?
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, valamint bemutatkozó levelét a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Egészségügy / Szociális ellátás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő