www.cvonline.hu

Asszisztens - Tatabánya

  • A hirdetés 282 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai: Teljes körű adminisztráció ellátása. Kapcsolattartás a szükséges hivatalokkal.

Végzettség:
Minimum középfokú végzettséggel rendelkezők jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Hasonló munkakörben szerzett több éves gyakorlat.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: Mielőbb munkába tud állni Rendelkezik jogosítvánnyal, autóval Jó kommunikációs képesség, adminisztratív fegyelem, proaktív személyiség jellemzi Tatabánya környéki lakhellyel rendelkezik

Irodai munka területre