www.cvonline.hu
Asszisztens - Szigetszentmiklós (Referenciaszám: PJ4865)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1075033
lejárt

Szigetszentmiklósi multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Asszisztens

Feladatok:
- Excel file-ok összesítése
- Adatok rögzítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Erős Excel ismeret
- Augusztus végéig minden hétköznap, szeptembertől heti minimum 2-3 nap vállalása
- Munkaidő: első héten 8-tól 16.30-ig, majd 6-tól 14.30-ig

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, a bejárás ingyenes céges busszal biztosított Budapestről és a környező településekről