www.cvonline.hu
Asszisztens (szabadalmi ügyvivői iroda)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.08.27.
Jelentkezési határidő: 2015.09.03.
Hirdetés azonosító: 971449
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnerünk I. kerületi szabadalmi ügyvivői irodájába keresünk új kollégát Asszisztensi munkakörbe.

Általános irodai feladatok:
- postai ügyintézés
- iratkezelés (fénymásolás, szkennelés, iratmegsemmisítés)
- ügyfelek fogadása, telefon kezelése, központi email címek figyelése
- irodai eszközök felügyelete
- konferenciákon való részvétel szervezése

Szakmai feladatok:
- kapcsolattartás hivatali és bírósági ügyintézőkkel
- ügyfelek tájékoztatása (angolul, magyarul)
- egyszerűbb kérelmek, nyilatkozatok elkészítése
- egyszerűbb hivatali döntések feldolgozása
- hatósági online felületek, adatbázisok használata.

Pénzügyi feladatok:
- házipénztár kezelése
- számlák kezelése (forint, deviza)
- kimutatások készítése
- utalások előkészítése banki felületen

Követelmények
A pozíció betöltésének feltétele:
- 1 év releváns szakmai tapasztalat
- legalább középfokú végzettség
- magabiztos középfokú angol nyelvtudás írásban, szóban egyaránt
- precíz, pontos munkavégzés

Előnyök:
- szabadalmi vagy ügyvédi irodában szerzett gyakorlat
- pénzügyek kezelésében szerzett gyakorlat
- tíz ujjas gépelés

Amit a cég kínál:
- hosszú távú, stabil munkalehetőség
- családias, barátságos légkör
- fejlődési, képzési lehetőség