www.cvonline.hu

Asszisztens (recepciós feladatokkal)

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Külföldi érdekeltségű, nagy múltú pénzügyi-számviteli tevékenységet folytató cég keresi hosszútávra munkatársát az alábbi pozícióba:

Asszisztens

Feladatok:

  • igazgató munkájának adminisztratív támogatása
  • recepción vendégek fogadása, kiszolgálása
  • telefon, fax, posta kezelése, küldemények iktatása
  • bejövő számlák kezelése, iktatása
  • kapcsolattartás szolgáltató cégekkel
  • költségekről nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése
  • irodai eszközök és konyhai ellátmány beszerzése

Elvárások:

  • minimum 3-5 év asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol és német társalgási szintű nyelvtudás
  • Ms office programok magas szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • pénzügyi ismeret előnyt jelent
  • kollégákkal, vendégekkel szemben udvarias, készséges hozzáállás
  • jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • napi 8 órás munkaidő
  • változatos, önálló munkavégzést igénylő feladatok
  • kiváló munkahelyi légkör, stabil csapat
  • versenyképes juttatási csomag

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német