www.cvonline.hu

Asszisztens pénzügyi osztályon

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 988159
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Csatlakozz piacvezető üzemanyagkút hálózatot működtető partenrcégünk lendületes, fiatalos csapatához!

Feladatok:

  • Pénzügyi osztály munkájának adminisztratív támogatása

  • Számlák és egyéb dokumentumok scannelése, archiválása

  • SAP rendszerben történő adatrögzítés

  • Kimutatások, prezentációk készítése

Elvárások:

  • A munka minimum 6 hónapra történő vállalása, heti kb 15- 20 óra, rugalmas munkaidőbeosztásban

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (passzívos diákok jelentkezését is várjuk)

  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Felelőségteljes hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Német középszintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség

  • kötelező szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

  • multinacionális munkakörnyezet

  • versenyképes fizetés: bruttó 750 Ft/óra

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka és szeretnéd vállalni fél éven keresztül, akkor jelentkezz rá Link megjelenítésekövetően fényképes önéletrajz feltöltésével.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Link megjelenítése is!