www.cvonline.hu
Asszisztens (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1078573
lejárt
FELADAT
  • Írásos anyagok, statisztikák elkészítése, előkészítése
  • Kollégák által leadott iratok kezelése, nyilvántartások készítése és karbantartása
  • Számlák kezelése
  • Csapatépítő jellegű rendezvények előkészítésében való aktív részvétel (ágazati reggeli, gyümölcs nap, team building)
  • New joiner kollégák beléptetésében való segédkezés (hozzáférések igénylése, eszközrendelés stb.)
  • Megbeszélések megszervezésében való részvétel (tárgyaló foglalás, bekészítések stb.)
  • Team Leader támogatása riporting területen
  • Ad-hoc Change Manegmnet csapat támogatása (riportok, FCR, backlog és change zárás, maintenance)
PROFIL
  • Érettségi
  • 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság és csapatszellem

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs
Egyéb hasonló állások Önnek
Project Manager- Telekom IT COO&BSO (Pécs)

Leads international projects Responsible for ...
Pécs

Entwicklungsbüroleiter (Pécs)

Steuerung und Planung des Entwicklungprozesse...
Pécs

Release und Rollout Manager (Pécs)

Abstimmung der Releaseinhalt und Releaseplanu...
Pécs