www.cvonline.hu
Asszisztens (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1078573
lejárt
FELADAT
  • Írásos anyagok, statisztikák elkészítése, előkészítése
  • Kollégák által leadott iratok kezelése, nyilvántartások készítése és karbantartása
  • Számlák kezelése
  • Csapatépítő jellegű rendezvények előkészítésében való aktív részvétel (ágazati reggeli, gyümölcs nap, team building)
  • New joiner kollégák beléptetésében való segédkezés (hozzáférések igénylése, eszközrendelés stb.)
  • Megbeszélések megszervezésében való részvétel (tárgyaló foglalás, bekészítések stb.)
  • Team Leader támogatása riporting területen
  • Ad-hoc Change Manegmnet csapat támogatása (riportok, FCR, backlog és change zárás, maintenance)
PROFIL
  • Érettségi
  • 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság és csapatszellem

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs
Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkezelő és adminsztrációs feladatok

Trenkwalder Kft

Gépkezelő operátorokat keresünk világszínvonalú...
Jász-Nagykun-Szolnok

Betanított fémipari munkatárs

Svájci tulajdonú csúcsminőségű termékek fejlesz...
Bács-Kiskun

Raktáros-csomagoló

Bács-Kiskun