www.cvonline.hu

Asszisztens (női ruhaszalonba)

  • A hirdetés 319 napja lejárt

Budapest belvárosában lévő Boglárka Esküvői - és táncruha szalon megbízásából keresünk, nagy munkabírású, segítőkész, megbízható öltöztető-eladó

Asszisztens

munkatársakat.

Várjuk a lelkes, az értékesítés iránt nyitott, kedves, ízléssel, szépérzékkel rendelkező, pörgős, változatos munkát kedvelő pályázók jelentkezését!

Szakmai ismeretek:

  • Középfok, előny: OKJ ruházati eladó/kereskedelmi végzettség; felsőfok
  • Számítógépes ismeretek: felhasználói szint (vállalatirányítási rendszer, tablet, PC használat)
  • Nyelvtudás: előny: angol, alapfok

Gyakorlat:

  • Minimum 2 éves kereskedelmi, értékesítői tapasztalat
  • Előny, de nem szükséges a női ruházati szakmai ismeretek és a varrási tudás

Főbb feladatok:

  • Női ügyfelek, csoportok kiszolgálása az elvárásoknak megfelelően, az értékesítési célok realizálása.
  • Az ügyfelek és kísérőik udvarias és precíz tájékoztatása az értékesítési, kölcsönzési feltételekről, egyéb használati, kezelési jellemzőkről.
  • A nagyobb létszámú csoportok táncruha próbájának megszervezése, lebonyolítása az elvárásoknak megfelelően, pontos időtartással (női-férfi ügyfelekkel vegyesen).
  • Az előjegyzések precíz felvétele, szerződések megkötése, pénzkezelés.
  • Elektronikus felületek készségszintű használata, vállalatirányítási rendszer, stb.
  • Az üzlethelyiség, az öltöző, az ügyfelek által használt további helyiségek napi takarítása, tisztán tartása.

További elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló probléma felismerő és megoldó képesség
  • Önálló feladatvégzés, felelősségvállalás
  • Ügyfélorientált magatartás
  • Alkalmazkodó képesség
  • Megbízhatóság, becsületesség
  • Humorérzék

Amit kínálunk:

  • Pörgős munka, egyéni ügyfelekkel és nagy létszámú csoportokkal a hét minden napján és szombaton is, szezonális csúcsokkal
  • Barátságos, családias munkakörnyezet, fiatalos, vidám női csapat
  • Határozott, de korrekt vezetői hozzáállás és folyamatos visszajelzés
  • Alkalmazotti jogviszony, heti 4 munkanap, rotációs beosztással, heti 3 pihenőnap (garantált két egymást követő pihenőnap)
  • Havi fizetés: nettó 150.000 Ft

Munkavégzés helye:

  • 1067 Budapest

Jelentkezési határidő az állásra:

  • 2016. szeptember 4.

Várjuk a figyelmes, tettre kész, eladni szerető, a női ügyfelek iránt elkötelezett pályázók fényképes önéletrajzát és szabad fogalmazású kísérő levelét a lenti e-mail címen. (A vállalkozói háttér kizáró körülmény!)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő