www.cvonline.hu

Asszisztens - Németország

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.08.16.
Hirdetés azonosító: 807772

Németországi partnercégünk részére keresünk asszisztensi pozícióba munkatársakat Stuttgartba.

Feladatok:

- vezetőkhöz érkező telefonhívások fogadása

- szervezési feladatok

- naptárak karbantartása

- utazások, valamint meetingek megszervezése, prezentációk összeállítása

- általános irodai adminisztrációs feladatok

Elvárások:

- felsőfokú végzettség

- felsőfokú német ÉS magyar nyelvtudás, valamint tárgyalóképes angol ÉS francia nyelvtudás

- kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

- professzionális szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség

- határozatlan idejű munkaszerződés

- német munkaviszony, versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a