www.cvonline.hu

Asszisztens munkatárs

  • A hirdetés 763 napja lejárt

Asszisztenst keresünk Létesítményüzemeltető Megbízónk részére

 Szigetszentmiklósra határozatlan időtartamra

Feladatok:

  • általános adminisztrációs, titkári feladatok ellátása, koordinálása
  • iratrendezés, dokumentumok iktatása, rendszerezése manuálisan ill. számítógépen
  • találkozók-tárgyalások szervezése, közreműködés – angol nyelven -
  • emlékeztető anyagok megírása – angol nyelven -
  • bejövő-kimenő posta teljes körű ügyintézése
  • bérlőkkel/partnerekkel kapcsolattartás – angol nyelven -
  • marketinges feladatok ellátása

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Angol nyelv erős középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Ms Office
  • Hasonló környezetben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Marketing ismeretek
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Agilis, pörgős személyiség

Egyéb:

  • Heti 40 órás jogviszony
  • Cafeteria
  • Munkavégzés kezdete: kiválasztás után azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol