www.cvonline.hu

Asszisztens Manager

  • A hirdetés 282 napja lejárt

Megbízónk egy francia nemzetközi cég mely ergonómiai megoldások, ipari és logisztikai központok tervezésével és gyártásával foglalkozik.
A cég 20 leányvállalatával és 350 alkalmazottjával éves szinten 50.000.000 € forgalmat tudhat magáénak.

Az Asszisztens Manager munkaköre magába foglalja a vezérigazgató munkájának megkönnyítését, számos feladat és kötelezettség átvállalásával, melyek az alábbiak:

  • Mindennapos adminisztrációs feladatok ellátása
  • A megrendelések és az értékesítési és számlázási folyamatok nyomonkövetése, valmint a logisztika folyamatosságának fenntartása
  • Értékesítés és kapcsolattartás az anyavállalattal
  • Költségvetési jelentések és termelési napló felügyelése és nyomonkövetése
  • Leltár nyomonkövetése
  • Pénzügyi erőforrások nyomonkövetése

Elvárások:

  • adminisztratív / pénzügyi szektorral,- és csapat irányítással kapcsolatos tapasztalat.
  • Legyen jól szervezett és alkalmas az eladókkal és a gyárral való jó kapcsolat fenntartására.
  • Követelmény továbbá a folyékony angol vagy francia nyelvtudás és a B típusú jogosítvány.

Székhelye Nagytarcsa.

Idővel kilátás van Office Manager-i előreléptetésre.

A jelentkezéseket az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia