www.cvonline.hu

Asszisztens / Koordinátor

  • A hirdetés 745 napja lejárt

1997 óta csakis kizárólag betongyárak téliesítésével foglalkozunk. Cégünk ezen a területen minden szempontból az európai élvonalhoz tartozik.

Székhelyünk és két fő gyártóbázisunk Magyarországon található, de képviseleteinken keresztül Európa nagy részét behálózzuk. Gyártóbázisaink 30—40 éves szakmai tapasztalattal rendelkeznek. Referenciáink között a multinacionális cégek mellett számos kisebb gyár is megtalálható. Cégünkről itt tudhat meg többet: Link megjelenítése

 Keressük jól felépített és sikeresen működő cégünk a cégvezető mellett kulcsszerepet betöltő új munkatársát az alábbi pozícióba

(német és angol nyelvtudással)

Elvárások:

  • Rendszeres külföldi utazásokra való hajlandóság (akár havi 2 hét is lehet)
  • Felsőfokú német és  min. erős-középfokú angol nyelvtudás (szakmai nyelvismeret nem szükséges)
  • Rugalmasság, önállóság, magabiztos fellépés
  • 1-2 éves munka tapasztalat
  • Erős számítógépes irodai szoftver és eszköz ismeret

Feladatok:

  • Cégvezető „jobb kezeként” munkájának teljeskörű támogatása
  • Tárgyalásokon való részvétel, fordítás-tolmácsolás
  • Szállásfoglalások, repülőjegy foglalások intézése
  • Műszaki kollégák munkájának adminisztratív segítése

Amit kínálunk:

  • Az igényelt rugalmassághoz és magas nyelvismerethez igazodó kiemelkedő bérezés és juttatások
  • Fejlődési lehetőség projektmenedzsment vonalon
  • Korrekt, támogató, szabad kezet adó vezetés

Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület és külföld

Amennyiben a kínált pozíció elnyerte tetszését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezését az alábbi címre várjuk:

Helyek Budapest
Pest
Külföld
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol