www.cvonline.hu

Asszisztens / irodavezető Dél-Magyarország(BE-6474)

Régió:

Magyarország

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 890071
lejárt

Megbízó partnerünk egy multinacionális cég magyarországi leányvállalata.
Irodai dolgozók munkájának összefogása, koordinálása Segítségnyújtás a munkatársaknak adminisztratív feladatokban, megfelelő információ áramoltatás, a vezető munkájának támogatása Külföldi és belföldi partnerekkel való kapcsolattartás Kimutatások készítése Kapcsolattartás a budapesti központtal HR, marketing, pénzügyi és értékesítési adminisztrációs feladatokban való aktív részvétel Egyéb ad-hoc irodai adminisztratív feladatok ellátása

Elvárás:

Legalább 5 év szakmai tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Kommunikációképes angol vagy németnyelv-tudás
B kategóriás jogosítvány
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Önállóság, jó szervezőkészség, terhelhetőség
Proaktív, alkalmazkodó, tanulékony személyiség

Előny:

Amit nyújtunk:

Versenyképes bérezés és juttatási csomag
Kulturált munkahelyi környezet
Szakmai fejlődési lehetőség

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest