www.cvonline.hu

Asszisztens, illetve diplomás kolléga

  • A hirdetés 333 napja lejárt

Egészségügyi laboratóriumi magánszolgáltató keres Budapesten működő  laboratóriumába

asszisztens, illetve diplomás kollégát.

Fizetés megegyezés szerint, próbaidő után Erzsébet-utalvány (havi 8.000,- Ft), teljesítményarányos bérezés. Jelentkezni önéletrajz megküldésével e-mail-ben lehet az alábbi e-mail címen.
Bővebb felvilágosítást ad: Dr. Zsadányi Julianna.

Jelentkezési feltételek:

  • laboratóriumi asszisztens,
  • analitikus, vegyész, vagy egyéb szakirányú végzettség,
  • egészségügyi laboratóriumi gyakorlat.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...