www.cvonline.hu

Asszisztens, HR adminisztrátor

  • A hirdetés 871 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Pályázók anyagainak adatbázisban való rögzítése;
Pályázókkal telefonos kapcsolattartás - interjú egyeztetések, adatfrissítések végett;
HR munkatársak támogatása ad-hoc esetekben: pl. riportok, elemzések készítése, beérkező anyagok feldolgozása, pályázók problémáinak megoldása, honlap frissítése, állásajánlatok szerkesztése.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség;
Német vagy angol nyelvtudás;
Környékbeli lakhely, bejárás miatt.

Munkavégzés helye:

Tata

Amit nyújtunk

Ideális pályázó:

Kifejezetten asszisztensi pozícióban tudja magát elképzelni az elkövetkezendő években;
Nagyon szorgalmas, lelkiismeretes, precíz munkavégzés jellemzi;
Mosolygós, életvidám.

Helyek Tatabánya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Logisztikai asszisztens (4 órás részmunkaidő)

Work Force Kft.

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégn...
Magyarország

Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...

Értékesítő IX.kerület