www.cvonline.hu

Asszisztens gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 909529

Feladatok:
  • Logisztikai központ munkájának támogatása
  • Nyilvántartások kezelése
  • Külföldi vagy belföldi megbeszélések és látogatások szervezése és előkészítése
  • Prezentációk, statisztikák, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás kollégákkal (angol vagy német nyelven is)
  • Telefonok, e-mailek kezelése
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos Bsc vagy Msc tanulmányok folytatása
  • Tárgyalási szintű német-, vagy angolnyelv-tudás (német előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office csomag, Internet, SAP ismeret előny)
  • Nyitott, rugalmas, talpraesett személyiség
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség
  • Motiváltság
  • Heti 30-40 óra vállalása, minimum 1 éven keresztül
Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok,
  • kellemes, multinacionális munkakörnyezet,
  • hosszú távú gyakornoki programot,
  • teret a szakmai fejlődésre, betekintést a logisztika világába,
  • lehetőséget a karrierépítésre, előrelépésre
  • Bruttó 800 Ft/órás fizetés
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Tárgy mezőbe a következőt írd: ASZI-GYAK