www.cvonline.hu

Asszisztens gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 845887
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres asszisztens gyakornok pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Számítógépes adminisztráció elvégzése
  • Adatelemzések készítése
  • Együttműködés a pénzügyi csapattal
  • Egyéb ad-hoc feladatok elvégzése vezetői utasításra

Elvárások:

  • Legalább még egy évig folyamatban lévő nappali tagozatos jogviszony
  • Minimum heti 4 nap munkavégzés, (céges busz megoldott)
  • Kiváló kommunikáció készség szóban és írásban (magyar, angol)
  • Aktív MS office felhasználói ismeretek (Excel, Word, Power Point)
  • Problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, kreativitás
  • Pozitív hozzállás, kiváló csapatszellem

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti minimum 4 nap munkavégzés, napi 8 órában,  hosszútávon

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft-os órabér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • céges buszjáratok igénybe vehetőek elegendő hely esetén (munkavégzés: Veresegyház)
  • multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés

Amennyiben hosszútávon szeretnéd vállalni a fenti pozíciót, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.