www.cvonline.hu

Asszisztens gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 745373
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Nemzetközi partnercégünk a XXI. század energiaipari-, szállítási-, egészségügyi-, vízkezelési- és világítástechnikai megoldásaival vált elismertté. Ezúttal hozzájuk keresünk asszisztens gyakornokot hosszútávú munkavállalásra.

Feladatok:

  • Rendezvényszervezés- teremfoglalások
  • Papírok/ igazolások begyűjtése
  • Indirekt beszerzések lebonyolítása (irodaszerek és egyéb szolgáltatások)
  • Megrendelések és számlák nyomonkövetése, ellenőrzése Oracle-ben
  • Napi posta intézése
  • Irodaszer kiadás, készlet ellenőrzés
  • IT eszközök rendelése
  • Utazási elszámolások kísérése pénzügyig
  • Taxi csekkek kiadása
  • Buszkártyák intézése
  • Jelenléti nyilvántartás kezelése
  • Egyéb felmerülő adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos angol nyelvtudás (legalább középfokon szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Mielőbbi kezdés
  • Hosszútávú munkavállalás

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 4-5 nap vállalása elvárt, legalább fél éven keresztül.

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Gyakornoki munkalehetőség
  • Céges buszjárat Budapestről (munkavégzés helye: Veresegyház)

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti pozíciót és megfelelsz az elvárásoknak, várjuk jelentkezésed a honlapunkon történő regisztráció után.