www.cvonline.hu

Asszisztens gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1024992

Feladatok:

  • Osztályvezetők, asszisztensek munkájának támogatása
  • Találkozók, látogatások, utazások előkészítése
  • Telefonhívások kezelése, naptárvezetés, adminisztrációs feladatok
  • SAP rendelések kezelése
  • Workshop-ok szervezésében való részvétel
  • Kisebb projektekben, prezentációkban való részvétel

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önállóság, kezdeményező készség, rugalmasság
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása

Juttatások:
  • Gyakornoki fizetés
  • Útiköltség támogatása
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • Világszínvonalú technológia
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Korszerű környezet

  • Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat. E-mailed tárgya legyen: RB_ASSZ_trainee

Munkavégzés helye:
  • Hatvan

Egyéb információk:
Munkaidő: Legalább heti 3 nap munkavégzés (hétfőtől-péntekig 08:00-16:30 között) Legalább 12 hónapos gyakornoki idő vállalása