www.cvonline.hu

Asszisztens gyakornok IT területre

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 912996

Feladatok:
  • az IT csoport munkájának támogatása
  • megbeszélések és látogatások szervezése és előkészítése
  • megrendelések készítése a megfelelő rendszerekben
  • prezentációk, statisztikák, jelentések határidőre történő készítése
  • dokumentációkezelés
Elvárások:
  • aktív nappalis hallgatói jogviszony
  • felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • aktív, kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, internet, SAP előny)
  • kiváló kommunikációs és szervező készség
  • önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség
Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok,
  • kellemes, multinacionális munkakörnyezet,
  • hosszú távú gyakornoki programot,
  • teret a szakmai fejlődésre,
  • lehetőséget a karrierépítésre, előrelépésre
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti 30 óra minimum hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással minimum egy évig
  • Fizetés:
  • bruttó 800 Ft-os órabér
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: IT_aszi