www.cvonline.hu
Asszisztens gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 738869
lejárt
FELADAT

Feladatok

Az asszisztens munkájának támogatása:

 - A vezető (és a munkatársak) időbeosztását, programjait egyezteti, szervezi, adminisztrálja

 - Külső partnerek és vállalati dolgozók   bejelentkezését fogadja, egyezteti, vendégeket fogad, kiszolgál

 - Ágazati dokumentumokat gyűjt, készít, kezel, eloszt

 - Eszköznyilvántartást ellenőriz, adminisztrál

Elvárások

 - Minimum középfokú végzettség

 - Folyamatban lévő aktív, nappali tagozatos hallgatói   jogviszony szükséges

 - Kiváló kommunikációs készség

 - Csapatjátékos

 - Tanulásra való hajlam

 - Középszintű angol vagy középszintű német nyelvtudás

 - Heti minimum 20 óra munkavégzés

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79756

PROFIL