Asszisztens, értékesítő munkatárs és call centeres munkatárs

  • A hirdetés 607 napja lejárt

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak pénzügyi területen, új ismeretekre, kihívásokra vágynak, és örömmel vesznek részt egy nemzetközi vállalat dinamikus fejlődésében.

Elvárásaink:

Min.:Középszintű végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Tapasztalat a modern informatikai eszközökkel való munkavégzéshez
Kiváló kommunikációs- és együttműködési készség
Munkakör elvégzéséhez szükséges tanfolyamok sikeres elvégzése, az ott elsajátított ismeretek alkalmazása a napi munkavégzés során

Amit kínálunk:

Modern infrastruktúrájú, irodai környezet
Versenyképes jövedelem
Képzések, csapatépítő tréningek
Központi támogatás

Betölthető pozíciók:

Ügyfélszolgálati munkatárs
Call Centeres munkatárs
Értékesítő munkatárs
Irodai asszisztens

Csapatunkat megtalálod Facebook oldalunkon is:

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Külkereskedelmi asszisztens

Work Force Kft.

Multinacionális FMCG területén tevékenykedő par...
Magyarország

Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...

Értékesítő IX.kerület