www.cvonline.hu

Asszisztens Értékesítési Osztályra

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 888632
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Magyarország legrégebbi magyar tulajdonban lévő élelmiszeripari cége számára keresünk asszisztenst az értékesítési osztályra.

Feladatok:

  • termékek promótálása
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • vásárlókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • közgazdasági tanulmányok
  • erős Excel ismeretek
  • pivot tábla kezelés
  • hosszú távú munkavállalás, az év végéig aktív a lehetőség

Munkaidő: hétfőtől péntekig heti kb. 30 óra, lehetőség szerint a nap első felében

Előnyt jelent:

  • árképzésben való jártasság

Amit kínálunk:

  • br. 900 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú szakmai munkalehetőség

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka és szeretnéd vállalni, akkor jelentkezz rá Link megjelenítéset követően fényképes önéletrajz feltöltésével.