www.cvonline.hu

Asszisztens diákmunka VÁCON

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 903044

Rendelkezel heti pár nap szabadidővel? Szeretnéd hasznosan eltölteni szabadidődet? Szeretnél pénzt keresni, tapasztalatot szerezni?

Feladatok:

  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Toborzással kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • Bérszámfejtés előkészítése,
  • Kimutatások, jelentések készítése.

Elvárások:

  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony,
  • heti 20-30 óra vállalása 9 és 18 óra között
  • megbízhatóság,
  • pontosság, precizitás
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdés,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Bruttó 655 Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Vác

Kapcsolat:
Jelentkezésed várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre.

E-mailed tárgya legyen VAC-_HR ! Kérlek önéletrajzodban tüntesd fel eddigi tapasztalataidat,jelöld meg mely napokat tudod vállalni!