Asszisztens diákmunka- 3D nyomtatási és 3D tervezői területen

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1041774

Feladatok:

  • Külföldi kereskedő partnerek felkeresése telefonon,
  • Tárgyalás előkészítés, az ehhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása,
  • Részvétel külföldi kiállításokon.

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony,
  • Felsőfokú folyamatban lévő tanulmányok, műszaki vagy IT területen,
  • Felsőfokú angol nyelvtudás,
  • Agilis, pörgős természet

Juttatások:
  • Bruttó 1412 Ft/óra,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Barátságos légkör, kellemes munkakörnyezet
  • Könnyű megközelítés

Előnyök:
  • AutoCad, műszaki tervezés, 3D nyomtatási/tervezői ismeret,

  • Amennyiben felkeltette az érdeklődésed, küld el önéletrajzod, leveled tárgya legyen AISS-3D!

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti minimum 20 óra rugalmas beosztásban, órarendhez igazítva Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület