www.cvonline.hu
Asszisztens, behajtási ügyintéző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.04.22.
Jelentkezési határidő: 2015.04.23.
Hirdetés azonosító: 924636
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Megbízónk, egy dinamikusan fejlődő magyar ügyvédi iroda keres jelenleg új munkatársat

Asszisztens/behajtási ügyintéző pozícióba.

Az új kolléga feladatai a következők lesznek:
- Peres és peren kívüli eljárások teljes körű adminisztratív ügyintézése
- Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel (közjegyzők, bíróságok, végrehajtók, stb.)
- Beadványok szerkesztése, levelezés, kommunikáció különböző rendszerekben
- Eljárásokkal kapcsolatos ügyfélkommunikáció, írásos és telefonos egyeztetés

Követelmények
- felsőfokú végzettség, vagy jogi asszisztensi szakképesítés
- hasonló munkakörben (pl. ügyvédi irodában, végrehajtó, közjegyző mellett vagy vállalatnál) szerzett minimum néhány éves tapasztalat
- magabiztos középfokú angol nyelvtudás
- haladó MS Office ismeretek
- precízitás, ambíció és szorgalom, önállóság, gyorsaság és hatékonyság
- jó elemző és kommunikációs készség