www.cvonline.hu

Asszisztens barkácsáruházban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 931262
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal barkács áruházba keresünk asszisztenseket.

Feladatok:

  • Anyagmozgatás
  • Árupakolás
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Május végig történő munka vállalás

Munkaidő: Hétköznapokon a következő műszakokban van lehetőség dolgozni: 7:20-18:20 között vagy 9:40-20:40 között vagy 9:40-18:20 között.

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 650 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Legyél Te barátaid fejvadásza !

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást !
A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése