www.cvonline.hu

Asszisztens (Angol) /Sales Planning Assistant

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

 Feladatok:

  • Kereskedelmi irodákkal kapcsolattartás angol nyelven, szóban és írásban
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása, adatbevitel
  • Kimutatások kezelése
  • Termeléssel  és más társosztályokkal szoros együttműködés
  • Egyéb általános asszisztensi feladatok elvégzése
Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Középfokú, magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló adminisztrációs készség
  • Terhelhetőség, rugalmas attitűd
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)
  • Egészségmegőrző programok
  • Releváns továbbképzések támogatása

Munkavégzés helye Dunavarsány
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Dunavarsány