www.cvonline.hu

ASSISTANT OF PLANT MANAGER

  • A hirdetés 1176 napja lejárt

On behalf of Our multinational client we are looking for candidates for the following position:

Tasks:

  • Assisting our Plant Manager in organizing and managing daily activities for plant operations
  • Coordinate with Plant Manager in resolving plant issues in time
  • Maintaining proper documentation for all plant related activities
  • Permanent data administration and actualization
  • Provide daily and monthly reports in presentation form
  • Correspondence with customers and affiliates
  • Coordination of department affairs
  • Organizing meetings and business trips
  • Ensure the exchange of information between all internal and external partners in time

Requirements:

  • Completed degree in business administration or similar qualification
  • Professional experience in a similar function in manufacturing industry
  • Very good knowledge of MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • Business fluent English in written and spoken
  • Business fluent Japanese in written and spoken
  • Business fluent Hungarian in written and spoken
  • Very good communication and organizational skills

Location: Borsod-Abaúj-Zemplén county

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves