Assistant Manager - Székesfehérvár (Referenciaszám: FE-1227)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.08.01.
Hirdetés azonosító: 943492

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (emellett német nyelvtudás előny)
  • Néhány éves, hasonló területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozottság, türelmesség
  • Készségesség, nagy munkabírás

Fő feladatok, tevékenységek:

  • A Plant Manager, valamint a felső vezetés munkájának napi szintű támogatása
  • Management megbeszélések szervezése
  • Meghívások, tárgyalási időpontok egyeztetése
  • Határidők nyilvántartása, nyomon követése
  • Hivatalos külföldi utazások szervezése (szállásfoglalás, repülőjegy rendelés, autóbérlés)
  • Vendégfogadások előkészítése, programok lebonyolítása
  • Management anyagok, riportok, prezentációk készítése
  • Kapcsolódó egyéb adminisztratív és szervezési feladatok ellátása (üzleti levelezés, konferenciák)

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Széles körű béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű székesfehérvári gyártó cég megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar, angol és német nyelvű szakmai önéletrajzait, és jelentkezzen a pozícióra, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1227-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő