www.cvonline.hu

Assistant maitre d’/teremfőnök helyettes

  • A hirdetés 1010 napja lejárt

A Gerlóczy Kávéház és Étterem tapasztalt munkatársat keres

assistant maitre d’/teremfőnök helyettes

munkakörbe.

Feladat:

  • A maitre d’ irányítása alatt a kávéház-étterem frontembereként a vendégtéri kommunikációért felel,
  • elősegíti az értékesítési munkát,
  • közvetít az operatív munkát végző személyzet és a vendégek között.

Elvárások:

  • Legalább 2 éves szállodai, éttermi vendégkörrel kapcsolatos munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Vendég centrikus gondolkodás, önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség,
  • Angol nyelv magabiztos ismerete,
  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Precizitás, megbízhatóság,
  • Nagyfokú rugalmasság és preventív szemlélet.

Előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete (francia/német/szláv).

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat,
  • Stabil, hosszú távú munkahely,
  • Kihívás és versenyképes jövedelem.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével: az alábbi e-mail címen lehetséges.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő