Asset Servicing Officer - Securities Fund Services (8 months fixed term) [MD-CASA01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.07.08.
Hirdetés azonosító: 1064381

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy piacvezető globális pénzügyi szolgáltató vállalat, melynek megbízásából Asset Servicing Officer pozícióba keresünk új munkatársat.

Feladatok

- A magyar és külföldi partnerintézményekkel való hatékony kapcsolattartás a megbízások sikeres teljesítéséhez.
- A kapott instrukciók feldolgozásához szükséges funkciók ellátása a bank által használt rendszerekben.
- Ügyfélproblémák és kérések megoldása egyéb csoportok bevonásával a szolgáltatásokkal való elégedettség maximalizálása érdekében.
- A törvényi előírásoknak és céges sztenderdeknek való megfelelés biztosítása a csoport működését illetően a feldolgozási folyamat során.
- Folyamatfejlesztő ötletek és javaslattétel a hatékonyabb munkavégzésre.
- Részvétel a rendszer-, termékfejlesztések, és új munkafolyamatok kialakításában.
- Új kollégák betanításának támogatása.
- A csoport / osztály működéséről szóló napi/heti/havi kimutatások előállítása, ellenőrzése.

Elvárások

- Operációs területen (letétkezelés/értékpapírelszámolás/tőzsdei ügyletek területén) szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- Legalább középfokú végzettség
- Középfokú szakmai angol nyelvtudás
- Erős számítógép felhasználói készség
- Pontos, precíz munkavégzés, monotonitástűrés
- Jó kommunikációs készség írásban és szóban
- Multitasking, priorizálás
- Csoport munkában való aktív részvétel
- Határidők betartása

Előny

- Az értékpapír elszámolás területén (bróker cégeknél, alapkezelőknél, letétkezelőknél), vagy kibocsátóknál szerzett gyakorlat
- Gazdasági felsőfokú végzettség
- Microsoft Office alkalmazásokkal, illetve banki rendszerekkel való munkában jártasság
- Tőzsdei jogi szakvizsga, vagy azzal egyenértékű bármilyen tanfolyami végzettség

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió