Asset Servicing Analyst - Securities Fund Services (8 months fixed term) [MD-CASA01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.09.01.
Hirdetés azonosító: 1064380

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy piacvezető globális pénzügyi szolgáltató vállalat, melynek megbízásából Asset Servicing Analyst pozícióba keresünk új munkatársat.

Feladatok

- A magyar és külföldi partnerintézményekkel való hatékony kapcsolattartás a megbízások sikeres teljesítéséhez.
- A kapott instrukciók feldolgozásához szükséges funkciók ellátása a bank által használt rendszerekben.
- Osztalékinformációk gyűjtése és ellenőrzése céges rendszerekben.
- A törvényi előírásoknak és céges sztenderdeknek való megfelelés biztosítása a csoport működését illetően a feldolgozási folyamat során.
- Ügyfélproblémák és kérések megoldása társcsoportok bevonásával a szolgáltatásokkal való elégedettség maximalizálása érdekében.
- Részvétel a rendszer-, termékfejlesztések, és új munkafolyamatok kialakításában.
- A csoport / osztály működéséről szóló rendszeres kimutatások elkészítése és ellenőrzése.

Elvárások

- Főiskolai végzettség (gazdasági preferált)
- Operációs területen (letétkezelés/értékpapírelszámolás/tőzsdei ügyletek területén) szerzett min. fél éves szakmai gyakorlat
- Középfokú szakmai angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű informatikai készség
- Pontos, precíz munkavégzés
- Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
- Egyszerre több feladat kezelése, s ezek megfelelő priorizálása
- Csoport munkában való aktív részvétel
- Önálló munkavégzésre való képesség
- Határidők betartása

Előny

- Az értékpapír elszámolás területén (bróker cégeknél, alapkezelőknél, letétkezelőknél), vagy kibocsátóknál szerzett gyakorlat
- Microsoft Office alkalmazásokkal, illetve banki rendszerekkel való munkában jártasság
- Tőzsdei jogi szakvizsga, vagy azzal egyenértékű bármilyen tanfolyami végzettség

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió