www.cvonline.hu

Asset Manager

  • A hirdetés 1257 napja lejárt

A CA IMMO Hungary Kft, az osztrák tulajdonú CA IMMO AG magyarországi ingatlankezelésre specializálódott leányvállalata tapasztalattal rendelkező új kollégát keres

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Saját tulajdonú  „A” kategóriás irodaházak és logisztikai parkok vagyonkezelési feladatainak átfogó ellátása
  • Bérlőkkel történő kapcsolattartás, tulajdonosi képviselet ellátása bérlők felé
  • Az ingatlanok működtetésében való részvétel, kapcsolattartás az ingatlanüzemeltetési területtel
  • Kapcsolattartás ügynökségekkel, értékbecslőkkel, beszállítókkal
  • Kiépítések előkészítésében való részvétel
  • Elemzések, riportok ellenőrzése, készítése, prezentálása a befektetők és a tulajdonosok felé, költséganalízis készítése
  • Költségek tervezése, CF előrejelzésekben való részvétel,
  • Piaci helyzet folyamatos figyelemmel követése;

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Minimum 5 éves ingatlan kezelési munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Biztos felhasználói tudás Excel, Word, PowerPoint dokumentumkezelésben
  • Jó kommunikációs készség, kapcsolat-tartási tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási képességek
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság, önálló munkavégzési képesség
  • Gépjárművezetői jogosítvány
  • Tárgyalási szintű, felsőfokú angol nyelvismeret mind szóban, mind írásban
  • További idegen nyelvek ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes önéletrajzát magyar és angol nyelven az alábbi e-mail címre:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő