www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.18.
 Hirdetés azonosító: 1013389
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Assembly mérnök

Feladatok:

  • Gyári KPI-ok által támasztott célok megvalósítása, szereldei folyamatok optimalizációja
  • Gyártási problémák kivizsgálása, problémák analízise, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Új termék bevezetésénél a problémás pontok megbeszélése, továbbítása
  • Próbagyártások támogatása, kapcsolattartás a projekt csapattal
  • Gyártóeszköz karbantartások végrehajtásának ellenőrzése, műszerbeállítások ellenőrzése
  • Területéhez kapcsolódó gyártási problémák kivizsgálása, problémák analízise, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Gyártási hibaarány figyelése, elemzése a társszervekkel közösen, megelőző intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Változtatási kérelmek bevezetése, végrehajtatása a gyakorlatban (ECO)
  • Munkautasítások kidolgozása, részvétel a folyamatellenőrzési tervek kidolgozásában
  • Új munkatársak képzésénél a szükséges oktatások megtartása
  • A területéhez kapcsolódó fejlesztési projectek indítása és az ezekben való aktív részvétel
  • Napi szintű cél és feladatfelkövetés,státuszok folyamatos kommunikációja a társosztályok felé. Probléma esetén eszkaláció a közvetlen vezető felé
  • Teljeskörű technikai támogatás nyújtása szükség esetén

Elvárások:

  • Gépész, informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • 2 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Szerelési folyamattervezésben szerzett mérnöki tapasztalat
  • Szerszámtervezési és kivitelezési tapasztalat
  • Automotive és Telekommunikációs termékek gyártásában szerzett tapasztalat (APQP/PPAP)
  • Folyamatos fejlesztésben szerzett mérnöki tapasztalat
  • Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete
  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Komplex, vállalati szinten való gondolkodásmód
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre.