www.cvonline.hu
ASP.NET MVC fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.11.19.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1201167
IT SERVICES FEJLÉC

Műszaki területen működő nagyvállalat, szoftverfejlesztő részlege számára, újonnan létrehozott webes csapatunkba keresünk az alábbi pozícióba munkatársat: ASP.NET MVC fejlesztő

Feladatok

  • Új webes alkalmazások fejlesztésében való részvétel
  • Felhasználói igények alapján termékfejlesztés
  • Követelmények elemzése, megvalósítás tervezése, implementáció, tesztelés
  • Fejlesztésekhez kapcsolódó folyamatok megvalósítása
  • Működő rendszerek támogatása, meglévő folyamatok optimalizálása
  • Elvárások

  • 2-3 éves releváns tapasztalat (ASP.NET, lehetőleg ASP.NET MVC, C#)
  • Relációs adatbázisok kezelésében szerzett tapasztalat, SQL ismeret·
  • Visual Studio ismerete
  • Webes alkalmazások és webservice-ek készítése
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Előnyök

  • Webes technológiák ismerete (HTML, CSS, Javascript)
  • Mobil alkalmazásfejlesztésben (Android, iOS) szerzett tapasztalat
  • Verziókövető rendszerekben való jártasság
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió