www.cvonline.hu

ASP.Net fejlesztő

  • A hirdetés 627 napja lejárt

Egyedi szoftverekkel, internetes rendszerekkel, és weboldalak fejlesztésével foglalkozó partnercégünk, az ALLWIN Informatika Kft. számára ASP.Net fejlesztő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Net fejlesztői környezetben webes üzleti alkalmazások fejlesztése
  • Microsoft SQL adatbázisok tervezése, fejlesztése

Követelmények:

  • Minimum 1 éves webes projektekben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Alkalmazási szintű angol nyelvtudás

Microsoft fejlesztői ismeretek:

  • C# 2.0/3.0/4.0 + .NET 2.0/3.0/3.5/4.0
  • ASP.NET Web Forms 3.5/4.0
  • ASP.NET Web Service + WCF Services
  • LINQ To Objects hétköznapi szintű használata
  • LINQ To SQL használatában szerzett tapasztalat

Web fejlesztői ismeretek, tapasztalatok:

  • HTML, CSS, JavaScript
  • Microsoft SQL szerver tapasztalat
  • Adatbázis tervezés, SQL lekérdezések, tárolt eljárások készítésében szerzett tapasztalat
  • SQL 2005, 2008, 2012

Előny:

  • C# 5.0 + .NET 4.5 ismerete
  • ASP.NET MVC tapasztalat
  • jQuery ismerete
  • Kendo UI
  • Silverlight/WPF tapasztalat
  • HTML 5
  • WCF/WCF RIA Services ismerete
  • Entity Framework ismerete
  • Windows 8/8.1, Windows Phone 7/8/8.1
  • Sitecore, Umbraco, nopCommerce komálása
  • SharePoint fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai, programozó matematikusi végzettség
  • Microsoft vizsgák, minősítések

Egyéb:

Egy válogatott csapat vár

Kompenzációs csomag:

Versenyképes fizetés és juttatások (angol oktatás, sportolási lehetőségek, kávé, nasi, gyümölcs, közösségi programok, csocsó, valamint kedvezményes vásárlási lehetőség és munkáltatói kölcsön)

Munkakörülmények:

  • modern, felújított iroda,
  • csúcsminőségű számítógépek/laptopok,
  • dupla monitor,
  • villámgyors gigabites internetkapcsolat

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, Szent Gellért tér

Munkakezdés: azonnal

Alvállalkozók jelentkezését is várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol