www.cvonline.hu

ASP.NET Fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.01.23.
Hirdetés azonosító: 955907

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk 25 éve jelen lévő, pénzügyi alkalmazásokat fejlesztő, multinacionális cég, aki a világ 50 legnagyobb bankjának nyújt IT szolgáltatásokat.
Meglévő csapatukba keresünk ASP.NET Fejlesztőt.

Feladatok:

- A szoftver felépítésének átlátása, megértése, követése
- A csapaton belüli, illetve tágabban az üzletágon belüli domain tudás megszerzése
- Aktív részvétel a fejlesztés teljes ciklusában az igény pontosításától, a tervezés-feljesztés-tesztelésen át, az éles rendszer bevezetéséig
- Proaktív részvétel a technikai vitákban és brainstorming jellegű egyeztetéseken
- Új megközelítések, megoldások és fejlesztési javaslatok megfogalmazása a termék minőségének, fenntarthatóságának és minél hatékonyabb támogathatóságának érdekében
- Junior kollégák, illetve kisebb fejlesztői csapatok mentorálása, támogatása az üzleti követelményeknek megfelelő termék komponensek és funkciók lefejlesztésében
- Szoros együttműködés kialakítása a tesztelő, Technical Architect és Functional Architect kollégákkal, valamint az üzleti oldal és a fejlesztés egyéb képviselőivel
- Megfelelő prioritási sorrend felállítása
- Test Driven Development elveinek megfelelő fejlesztés - unit tesztek írása
- A meglévő sztenderdeknek megfelelő fejlesztés

Elvárások:

- Releváns felsőfokú végzettség
- Legalább 2 év ASP.NET / C# fejlesztésben szerzett tapasztalat
- 3.5 és 4.5 .NET keretrendszerek ismerete
- Microsoft technológiák széleskörű ismerete
- javascript, jQuery alapvető ismerete
- WCF, REST, OData ismeret, tudás
- T-SQL, MS SQL és Server 2008+ használatában szerzett gyakorlat
- Alapvető design patterns ismeretek, valamint OO design principals, GUI patterns (úgy, mint MVC és MVP) ismeretek
- Valamely ORM rendszer ismerete (nHibernate, Entity Framework)
- Valamely erőforrás kezelő rendszer (mint például TFS) ismerete

Amit kínálunk:

- A legfrissebb MS technológiák használata (Visual Studio 2013, .Net 4.5, SQL szerver 2012)
- Versenyképes jövedelem
- Éves bónusz, cafeteria
- Vadonatúj, modern munkakörnyezet
- Fejlődési, előrelépési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a