www.cvonline.hu

ASP.NET fejlesztő

  • A hirdetés 854 napja lejárt

Több évtizedes múltra visszatekintő cég keresi új munkatársát

pozícióba, 3rd level support/maintenance területre.

Feladatok

  • ASP.NET alapú fejlesztések végzése, támogatása,
  • UI fejlesztések végzése.

Elvárás

  • MS.NET framework, ASP.NET webform mélyreható ismerete,
  • ASMX webservice-ek ismerete,
  • MS SQL és Javascript ismeret,
  • Enterprise Architect, NHibernate alapszintű ismerete,
  • TFS alapszintű ismeret,
  • architekturális ismeretek (kliens-szerver megoldások, többrétegű architektúrák, elosztott rendszerek),
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • hatékony problémamegoldó képesség (hibakeresés, felismerés).

Előny

  • Nyitottság üzleti (elsősorban gazdasági) területek irányában,
  • többrétegű alkalmazások fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • SharePoint (WSS, MOSS) fejlesztői ismeret,
  • szoftver fejlesztői vizsgák, minősítések,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • tanulás, önképzés képessége,
  • magas fokú alkalmazkodási képesség,
  • ügyfélorientáltság,
  • rugalmasság.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes juttatás,
  • támogató, jó hangulatú munkakörnyezet,
  • szakmai előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol