www.cvonline.hu

ASP.Net fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2014.07.10.
Hirdetés azonosító: 798151

Pozíció leírása / Job description

Belföldi partnerünk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk ASP.NET fejlesztőket webes alkalmazások elkészítésére

Feladatok:

- Részvétel webes technológiákra épülő alkalmazások fejlesztésében ASP.NET, C# programnyelv használatával
- Aktív részvétel a fejlesztésben, dokumentálásban, tesztelésben

Elvárások:

- Angol nyelv alapszintű, szakmai ismerete
- Felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
- 1-5 év ASP.NET 3.5 vagy újabb fejlesztői környezetben szerzett tapasztalat
- C#, ASP.NET, MVC, WCF ismeret
- MS SQL adatbázis tapasztalat
- Javascript, AJAX, XML technológiák ismerete
- Nyitottság új technológiák megismerésére, proaktív, lendületes hozzáállás, jó problémamegoldó készség
- Precizítás szeretet

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatás,
- Dinamikus csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a