www.cvonline.hu

ASP.NET fejlesztő

  • A hirdetés 280 napja lejárt

15 éve a környezetvédelmi tanácsadás területén működő osztrák-magyar vegyesvállalat keres csapatmunka orientált, hosszútávon gondolkodó ASP.NET fejlesztő környezetvédelmi területen állás betöltésére munkatársat.

Feladatok

  • ASP.NET MVC web alkalmazás folyamatos fejlesztési feladatainak ellátása, mint tapasztalt Full-stack fejlesztő.

Elvárások

  • .NET keretrendszer és a C# nyelv alapos ismerete
  • MSSQL tapasztalat (tárolt eljárások, lekérdezések készítése)
  • Minimum közép szintű angol nyelvtudás

Előny

  • Scrum és agilis fejlesztéssel kapcsolatos ismeretek
  • Magas szintű nyelvtudás
  • Tesztautomatizálással kapcsolatos ismeretek
  • Delphi fejlesztési tapasztalat
  • DevExpress komponensek ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, magasan kvalifikált, jó hangulatú csapat
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol